Kadıköy Koltuk Yıkama

Kadıköy Koltuk Yıkama Koltuk yıkama hizmetimizi güçlü  motorlu vakum makinesi ile vermekdeyiz. Makinemiz Alman menşeli ve vakum özelliğiyle derinlemsine temizlik yapar. – 6 barlık püskürtme gücüyle özel olarak kullandığımız %100 doğal ve antibakteriyel deterjanı koltuk yüzeyinin derinlerine nufus eder.

Kadıköy Koltuk Yıkama Servisi yüksek watt lı  vakum gücüyle koltuk yüzeyini derinlemesine vakum gücüyle temizler ve ıslaklık bırakmaz. Bu sayede Buhar makinesi gibi koltuk derinine nem verip, sonrasında oluşacak küf bakteri mayt oluşumuna sebeb vermeyen en güvenilir sistemdir.

Kadıköy Koltuk Yıkama Şirketi  Önemli Not: Buhar makinesi o an için yüksek sıcaklıkta bakterileri öldürsede devam eden saatlerde yüksek buhar gücünün koltuğun derinine nufus etmesinden oluşan nemden dolayı üreme artacak olup fazlasıyla geri döner. Vakum sistemimizde bu sorun % 99 antibakteriyel etkili deterjanlarımızla aylar sürecek hijyenle kontrol altına alınır. Buhar sıcaklığın istemsiz getireceği renk solmaları vakum makinesiyle deterjanın kendi özelliği doğal parlaklıkla avantaja dönüşür

Kadıköy Koltuk Yıkama Fiyatları Bir çoğunun üretimi durdurulmuş diğer sistemlerin aksine vakum sistemi dünyada kabul görmüş geliştirilerek devam eden en güvenilir sistemdir. Koltuklarınızı silmek kiri derine göndermekten başka bişey değildir. Koltuklarınızı profesyonel ekimizle biz yıkayalım siz yorulmadan güvenle keyfini sürün.